Eibach B12 Pro-Kit, BMW X5 (E53) 3.0i 05/2000 - 03/2007, Max vooraslast 1230 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-20-009-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : BMW |
| model | : X5 (E53) |
| bouwjaar | : 05/2000-02/2007 |
| Past op model | : X5 (E53) |
| Past op bouwjaar | : 05/2000 - 03/2007 |
| Motor | : 3.0i |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1230 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1630 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 1122,88 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





