Eibach B12 Pro-Kit, BMW X5 (E70) 3.0si, xDrive30i, xDrive35i, xDrive40i, 3.0d, 3.0sd, xDrive30d, xDrive35d, xDrive40d 02/2007 -, Max vooraslast 1400 kg, Verlaging vooras ca 30-40 mm, Verlaging achteras ca 25 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-20-015-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : BMW |
| model | : X5 (E70) |
| bouwjaar | : 03/2007-06/2013 |
| Past op model | : X5 (E70) |
| Past op bouwjaar | : 02/2007 - |
| Motor | : 3.0si, xDrive30i, xDrive35i, xDrive40i, 3.0d, 3.0sd, xDrive30d, xDrive35d, xDrive40d |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1400 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast Electronische demping wordt gedeactiveerd5 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30-40 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 25 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 1332,21 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





