Eibach B12 Pro-Kit, BMW X6 (E71, E72) 35i, xDrive35i, 30d, xDrive30d, 35d, xDrive35d, xDrive40d 05/2008 -, Max vooraslast 1365 kg, Verlaging vooras ca 20 mm, Verlaging achteras ca 20 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-20-017-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : BMW |
| model | : X6 (E71/E72) |
| bouwjaar | : 06/2008-07/2014 |
| Past op model | : X6 (E71, E72) |
| Past op bouwjaar | : 05/2008 - |
| Motor | : 35i, xDrive35i, 30d, xDrive30d, 35d, xDrive35d, xDrive40d |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1365 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1520 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 20 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 20 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 1332,21 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





