Eibach B12 Pro-Kit, BMW Z3 (E36) 1.8, 1.9 10/1995 - 03/1999, Max vooraslast 755 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-20-002-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : BMW |
| model | : Z3 (E36) |
| bouwjaar | : 10/1995-06/2003 |
| Past op model | : Z3 (E36) |
| Past op bouwjaar | : 10/1995 - 03/1999 |
| Motor | : 1.8, 1.9 |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 755 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 870 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 914,76 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





