Eibach B12 Pro-Kit, BMW Z4 (E85) 2.2i, 2.5i, 2.5si, 3.0i, 3.0si 02/2003 -, Max vooraslast 790 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-20-010-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : BMW |
| model | : Z4 (E85) |
| bouwjaar | : 02/2003-12/2009 |
| Past op model | : Z4 (E85) |
| Past op bouwjaar | : 02/2003 - |
| Motor | : 2.2i, 2.5i, 2.5si, 3.0i, 3.0si |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 790 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 860 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 1055,12 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





