Eibach B12 Pro-Kit, BMW Z4 (E89) sDrive35i, sDrive35is 05/2009 -, Max vooraslast 870 kg, Verlaging vooras ca 20 mm, Verlaging achteras ca 10 mm, Excl. Modellen met electronische dempers
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-20-019-02-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : BMW |
| model | : Z4 (E89) |
| bouwjaar | : 05/2009- |
| Past op model | : Z4 (E89) |
| Past op bouwjaar | : 05/2009 - |
| Motor | : sDrive35i, sDrive35is |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 870 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1000 kg |
| Notes | : Excl. Modellen met electronische dempers |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 20 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 10 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 936,54 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





