Eibach B12 Pro-Kit, Citroen C1 (PM_,PN_) 1.0, 1.4 HDI 06/2005 -, Max vooraslast 695 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-22-008-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Citroen |
| model | : C1 (P) |
| bouwjaar | : 06/2005-04/2014 |
| Past op model | : C1 (PM_,PN_) |
| Past op bouwjaar | : 06/2005 - |
| Motor | : 1.0, 1.4 HDI |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 695 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 695 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 657,03 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





