Eibach B12 Pro-Kit, Dacia LOGAN (LS_) 1.4 MPI, 1.6 MPI, 1.6 16V, 1.5 dCi 09/2004 -, Max vooraslast 930 kg, Verlaging vooras ca 35 mm, Verlaging achteras ca 35 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-26-001-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Dacia |
| model | : Logan (SD) |
| bouwjaar | : 06/2005- |
| Past op model | : LOGAN (LS_) |
| Past op bouwjaar | : 09/2004 - |
| Motor | : 1.4 MPI, 1.6 MPI, 1.6 16V, 1.5 dCi |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 930 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 880 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 35 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 35 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 690,91 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





