Eibach B12 Pro-Kit, Daewoo NEXIA STUFENHECK / SALOON (KLETN) 1.5 16V, 1.6 02/1995 - 03/2001, Max vooraslast 830 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-23-011-02-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Daewoo |
| model | : Nexia (KLETN) |
| bouwjaar | : 03/1995- |
| Past op model | : NEXIA STUFENHECK / SALOON (KLETN) |
| Past op bouwjaar | : 02/1995 - 03/2001 |
| Motor | : 1.5 16V, 1.6 |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 830 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 830 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 724,79 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





