Eibach B12 Pro-Kit, Fiat BARCHETTA (183) 1.8 16V 04/1995 - 05/2005, Max vooraslast 850 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-30-015-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Fiat |
| model | : Barchetta (183) |
| bouwjaar | : 04/1995- |
| Past op model | : BARCHETTA (183) |
| Past op bouwjaar | : 04/1995 - 05/2005 |
| Motor | : 1.8 16V |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 850 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 700 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 901,45 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





