Eibach B12 Pro-Kit, Fiat CROMA (194) 2.4 D Multijet 06/2005 -, Max vooraslast 1200 kg, Verlaging vooras ca 30-35 mm, Verlaging achteras ca 25-30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-30-009-02-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Fiat |
| model | : Croma (194) |
| bouwjaar | : 06/2005- |
| Past op model | : CROMA (194) |
| Past op bouwjaar | : 06/2005 - |
| Motor | : 2.4 D Multijet |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1200 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1120 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30-35 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 25-30 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 1027,29 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





