Eibach B12 Pro-Kit, Fiat PANDA (312) 0.9, 1.2 02/2012 -, Max vooraslast 870 kg, Verlaging vooras ca 25 mm, Verlaging achteras ca 20 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-49-004-02-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Fiat |
| model | : Panda III (312) |
| bouwjaar | : 02/2012- |
| Past op model | : PANDA (312) |
| Past op bouwjaar | : 02/2012 - |
| Motor | : 0.9, 1.2 |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 870 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 810 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 25 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 20 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 627,99 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





