Eibach B12 Pro-Kit, Fiat SEICENTO (187) 0.9, 1.1 01/1998 - 01/2010, Max vooraslast 610 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-30-016-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Fiat |
| model | : Seicento (187) |
| bouwjaar | : 01/1998- |
| Past op model | : SEICENTO (187) |
| Past op bouwjaar | : 01/1998 - 01/2010 |
| Motor | : 0.9, 1.1 |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 610 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 630 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 682,44 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





