Eibach B12 Pro-Kit, Fiat STILO (192) 1.9 JTD 10/2001 - 11/2006, Max vooraslast 1020 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm, 58mm hartafstand boutgaten
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-30-001-03-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Fiat |
| model | : Stilo (192) |
| bouwjaar | : 10/2001- |
| Past op model | : STILO (192) |
| Past op bouwjaar | : 10/2001 - 11/2006 |
| Motor | : 1.9 JTD |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1020 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 940 kg |
| Notes | : 58mm hartafstand boutgaten |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 888,14 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





