Eibach B12 Pro-Kit, Ford FOCUS STUFENHECK / SALOON (DFW) 1.8 Turbo DI / TDDi, 1.8 TDCi 02/1999 - 03/2005, Max vooraslast 965 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-35-001-05-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Ford |
| model | : Focus I (DAW) |
| bouwjaar | : 10/1998-09/2004 |
| Past op model | : FOCUS STUFENHECK / SALOON (DFW) |
| Past op bouwjaar | : 02/1999 - 03/2005 |
| Motor | : 1.8 Turbo DI / TDDi, 1.8 TDCi |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 965 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 905 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Prijs incl BTW | : 832,48 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





