Eibach B12 Pro-Kit, Ford GALAXY (WGR) 2.0 i, 2.3 16V 11/1995 - 05/2006, Max vooraslast 1240 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-35-025-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Ford |
| model | : Galaxy (WGR) |
| bouwjaar | : 03/1995-04/2006 |
| Past op model | : GALAXY (WGR) |
| Past op bouwjaar | : 11/1995 - 05/2006 |
| Motor | : 2.0 i, 2.3 16V |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1240 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1355 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 947,43 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





