Eibach B12 Pro-Kit, Ford MONDEO III KOMBI / ESTATE (BWY) 1.8 16V, 1.8 SCi, 2.0 16V 11/2000 - 08/2007, Max vooraslast 1065 kg, Verlaging vooras ca 40 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-35-004-03-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Ford |
| model | : Mondeo III (B4Y/B5Y) |
| bouwjaar | : 11/2000-06/2007 |
| Past op model | : MONDEO III KOMBI / ESTATE (BWY) |
| Past op bouwjaar | : 11/2000 - 08/2007 |
| Motor | : 1.8 16V, 1.8 SCi, 2.0 16V |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1065 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1140 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 40 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 930,49 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





