Eibach B12 Pro-Kit, Honda CIVIC V HATCHBACK (EG) 1.3 16V (EG3), 1.4 16V, 1.5 i 16V (EG4), 1.6 si 16V (EG6), 1.6 16V Vtec (EG5), 1.6, 1.6 Vtec, 1.6 VTi Vtec (EG6) 10/1991 - 11/1995, Max vooraslast 835 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-40-009-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Honda |
| model | : Civic V (EG3/4/5/6/8/9 / EJ1/EJ2) |
| bouwjaar | : 10/1991-11/1995 |
| Past op model | : CIVIC V HATCHBACK (EG) |
| Past op bouwjaar | : 10/1991 - 11/1995 |
| Motor | : 1.3 16V (EG3), 1.4 16V, 1.5 i 16V (EG4), 1.6 si 16V (EG6), 1.6 16V Vtec (EG5), 1.6, 1.6 Vtec, 1.6 VTi Vtec (EG6) |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 835 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 750 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Prijs incl BTW | : 791,34 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





