Eibach B12 Pro-Kit, Honda CIVIC V STUFENHECK / SALOON (EG, EH) 1.3, 1.5, 1.5 i 16V (EG8), 1.5 (EG8), 1.6 EX, 1.6 si 16V, 1.6 16V Vtec (EH9), 1.6 (EH9), 1.6 Vtec, 1.6 VTi (EG9) 10/1991 - 12/1995, Max vooraslast 835 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-40-009-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Honda |
| model | : Civic V (EG3/4/5/6/8/9 / EJ1/EJ2) |
| bouwjaar | : 10/1991-11/1995 |
| Past op model | : CIVIC V STUFENHECK / SALOON (EG, EH) |
| Past op bouwjaar | : 10/1991 - 12/1995 |
| Motor | : 1.3, 1.5, 1.5 i 16V (EG8), 1.5 (EG8), 1.6 EX, 1.6 si 16V, 1.6 16V Vtec (EH9), 1.6 (EH9), 1.6 Vtec, 1.6 VTi (EG9) |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 835 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 750 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Prijs incl BTW | : 791,34 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





