Eibach B12 Pro-Kit, Hyundai I30 CW (FD) 2.0, 1.6 CRDi, 2.0 CRDi 10/2007 - 02/2009, Max vooraslast 1090 kg, Verlaging vooras ca 30-40 mm, Verlaging achteras ca 20-25 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-42-016-04-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Hyundai |
| model | : i30 (FD) |
| bouwjaar | : 07/2007- |
| Past op model | : I30 CW (FD) |
| Past op bouwjaar | : 10/2007 - 02/2009 |
| Motor | : 2.0, 1.6 CRDi, 2.0 CRDi |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1090 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1050 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30-40 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 20-25 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 922,02 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





