Eibach B12 Pro-Kit, Mazda 3 STUFENHECK / SALOON (BK) 1.6 DI Turbo 06/2004 - 06/2009, Max vooraslast 995 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-55-008-02-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Mazda |
| model | : 3 (BK) |
| bouwjaar | : 10/2003-04/2009 |
| Past op model | : 3 STUFENHECK / SALOON (BK) |
| Past op bouwjaar | : 06/2004 - 06/2009 |
| Motor | : 1.6 DI Turbo |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 995 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 915 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 860,31 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





