Eibach B12 Pro-Kit, Mercedes 190 (W201) 190, 190 E, 190 E 1.8, 190 E 2.0, 190 E 2.3, 190 D, 190 D 2.5 ohne Sonderausstattung 10/1982 - 08/1993, Max vooraslast 880 kg, Verlaging vooras ca 40 mm, Verlaging achteras ca 30-40 mm, Verlaging kan varieren doordat Mercedes verschillende veerschotels toepast 8-23mm dikte
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-25-023-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Mercedes |
| model | : 190 serie (W201) |
| bouwjaar | : 12/1982-08/1993 |
| Past op model | : 190 (W201) |
| Past op bouwjaar | : 10/1982 - 08/1993 |
| Motor | : 190, 190 E, 190 E 1.8, 190 E 2.0, 190 E 2.3, 190 D, 190 D 2.5 ohne Sonderausstattung |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 880 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 940 kg |
| Notes | : Verlaging kan varieren doordat Mercedes verschillende veerschotels toepast 8-23mm dikte |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 40 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30-40 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 937,75 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





