Eibach B12 Pro-Kit, Opel VECTRA C GTS 1.8, 2.0 Turbo, 2.2, 3.2, 1.9 CDTI 08/2002 - 09/2004, Max vooraslast 1060 kg, Verlaging vooras ca 15 mm, Verlaging achteras ca 15 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-65-007-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Opel |
| model | : Vectra C |
| bouwjaar | : 03/2002- |
| Past op model | : VECTRA C GTS |
| Past op bouwjaar | : 08/2002 - 09/2004 |
| Motor | : 1.8, 2.0 Turbo, 2.2, 3.2, 1.9 CDTI |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1060 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1035 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 15 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 15 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 903,87 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





