Eibach B12 Pro-Kit, Opel VECTRA C GTS 1.8, 1.8 16V, 2.0 16V Turbo, 2.2 16V, 2.2 direct, 3.2 V6, 1.9 CDTI 10/2004 -, Max vooraslast 1060 kg, Verlaging vooras ca 15 mm, Verlaging achteras ca 15 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-65-007-03-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Opel |
| model | : Vectra C |
| bouwjaar | : 03/2002- |
| Past op model | : VECTRA C GTS |
| Past op bouwjaar | : 10/2004 - |
| Motor | : 1.8, 1.8 16V, 2.0 16V Turbo, 2.2 16V, 2.2 direct, 3.2 V6, 1.9 CDTI |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1060 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1035 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 15 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 15 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 903,87 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





