Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-70-003-01-20 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Peugeot |
| model | : 306 |
| bouwjaar | : 03/1993-06/2001 |
| Past op model | : 306 SCHRÄGHECK / HATCHBACK (7A, 7C, N3, N5) |
| Past op bouwjaar | : 04/1993 - 08/2001 |
| Motor | : 1.1, 1.4, 1.6 |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 950 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 820 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 859,1 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





