Eibach B12 Pro-Kit, Peugeot 306 BREAK (7E, N3, N5) 1.8, 1.8 16V, 2.0, 1.9 D, 1.8 D, 1.9 TD, 2.0 HDI 90 06/1994 - 04/2002, Max vooraslast 950 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-70-003-02-20 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Peugeot |
| model | : 306 |
| bouwjaar | : 03/1993-06/2001 |
| Past op model | : 306 BREAK (7E, N3, N5) |
| Past op bouwjaar | : 06/1994 - 04/2002 |
| Motor | : 1.8, 1.8 16V, 2.0, 1.9 D, 1.8 D, 1.9 TD, 2.0 HDI 90 |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 950 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 820 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 859,1 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





