Eibach B12 Pro-Kit, Peugeot 307 (3A/C) 1.4 HDI, 1.6 HDI, 1.6 HDI 110, 2.0 HDI 90, 2.0 HDI 110, 2.0 HDI 135 08/2000 -, Max vooraslast 1100 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-70-004-02-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Peugeot |
| model | : 307 |
| bouwjaar | : 08/2000- |
| Past op model | : 307 (3A/C) |
| Past op bouwjaar | : 08/2000 - |
| Motor | : 1.4 HDI, 1.6 HDI, 1.6 HDI 110, 2.0 HDI 90, 2.0 HDI 110, 2.0 HDI 135 |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1100 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 900 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 970,42 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





