Eibach B12 Pro-Kit, Peugeot RCZ 2.0 Hdi 03/2010 -, Max vooraslast 1100 kg, Verlaging vooras ca 20 mm, Verlaging achteras ca 20 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-70-015-02-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Peugeot |
| model | : RCZ (4J) |
| bouwjaar | : 04/2010- |
| Past op model | : RCZ |
| Past op bouwjaar | : 03/2010 - |
| Motor | : 2.0 Hdi |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1100 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 850 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 20 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 20 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 895,4 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





