Eibach B12 Pro-Kit, Porsche 911 (991) 3.0 Carrera 4, 3.0 Carrera 4S, 3.4 Carrera 4, 3.8 Carrera 4S, 3.8 Carrera 4S / GTS 11/2012 -, Max vooraslast 835 kg, Verlaging vooras ca 20-25 mm, Verlaging achteras ca 15 mm, Excl. PASM
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-72-012-02-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Porsche |
| model | : 911 (991) |
| bouwjaar | : 12/2011- |
| Past op model | : 911 (991) |
| Past op bouwjaar | : 11/2012 - |
| Motor | : 3.0 Carrera 4, 3.0 Carrera 4S, 3.4 Carrera 4, 3.8 Carrera 4S, 3.8 Carrera 4S / GTS |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 835 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1280 kg |
| Notes | : Excl. PASM |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 20-25 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 15 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 2049,74 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





