Eibach B12 Pro-Kit, Porsche 911 TARGA (996) 3.6 Carrera 12/2001 - 08/2005, Max vooraslast 775 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-72-001-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Porsche |
| model | : 911 (996) |
| bouwjaar | : 09/1997-06/2004 |
| Past op model | : 911 TARGA (996) |
| Past op bouwjaar | : 12/2001 - 08/2005 |
| Motor | : 3.6 Carrera |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 775 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1180 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Prijs incl BTW | : 1828,31 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





