Eibach B12 Pro-Kit, Porsche 911 (997) 3.6 Carrera, 3.8 Carrera S, 3.8 Carrera GTS 07/2004 -, Max vooraslast 775 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm, Excl. PASM
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-72-007-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Porsche |
| model | : 911 (997) |
| bouwjaar | : 07/2004- |
| Past op model | : 911 (997) |
| Past op bouwjaar | : 07/2004 - |
| Motor | : 3.6 Carrera, 3.8 Carrera S, 3.8 Carrera GTS |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 775 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1220 kg |
| Notes | : Excl. PASM |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 2815,67 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





