Eibach B12 Pro-Kit, Porsche CAYENNE (955) 3.2, S4.5 09/2002 - 01/2007, Max vooraslast 1460 kg, Verlaging vooras ca 35 mm, Verlaging achteras ca 35 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-72-005-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Porsche |
| model | : Cayenne I (9PA) |
| bouwjaar | : 09/2002- |
| Past op model | : CAYENNE (955) |
| Past op bouwjaar | : 09/2002 - 01/2007 |
| Motor | : 3.2, S4.5 |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1460 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1680 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 35 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 35 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 1332,21 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





