Eibach B12 Pro-Kit, Porsche CAYMAN (981) 2.7, S 3.4 03/2012 -, Max vooraslast 785 kg, Verlaging vooras ca 20 mm, Verlaging achteras ca 10 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-72-013-02-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Porsche |
| model | : Cayman (981) |
| bouwjaar | : 03/2013- |
| Past op model | : CAYMAN (981) |
| Past op bouwjaar | : 03/2012 - |
| Motor | : 2.7, S 3.4 |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 785 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 945 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 20 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 10 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 2760,01 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





