Eibach B12 Pro-Kit, Porsche CAYMAN (987) 2.7, 2.9, S3.4, S3,4 Sport 11/2005 -, Max vooraslast 785 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 20-25 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-72-008-02-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Porsche |
| model | : Cayman (987) |
| bouwjaar | : 11/2005-02/2013 |
| Past op model | : CAYMAN (987) |
| Past op bouwjaar | : 11/2005 - |
| Motor | : 2.7, 2.9, S3.4, S3,4 Sport |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 785 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 940 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 20-25 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 2472,03 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





