Eibach B12 Pro-Kit, Renault MEGANE III STUFENHECK / SALOON 1.6 16V 06/2009 -, Max vooraslast 1010 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-75-012-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Renault |
| model | : Megane III (Z) |
| bouwjaar | : 11/2008- |
| Past op model | : MEGANE III STUFENHECK / SALOON |
| Past op bouwjaar | : 06/2009 - |
| Motor | : 1.6 16V |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1010 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1041 kg kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 807,07 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





