Eibach B12 Pro-Kit, Renault MEGANE III COUPE (DZ0/1_) 2.0 CVT, 1.6 dCi, 1.9 dCi, 2.0 dCi 11/2008 -, Max vooraslast 1110 kg, Verlaging vooras ca 15 mm, Verlaging achteras ca 15 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-75-012-02-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Renault |
| model | : Megane III (Z) |
| bouwjaar | : 11/2008- |
| Past op model | : MEGANE III COUPE (DZ0/1_) |
| Past op bouwjaar | : 11/2008 - |
| Motor | : 2.0 CVT, 1.6 dCi, 1.9 dCi, 2.0 dCi |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1110 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1041 kg kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 15 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 15 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 807,07 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





