Eibach B12 Pro-Kit, Renault TWINGO I (C06_) 1.2 03/1993 - 09/1999, Max vooraslast 700 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-75-006-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Renault |
| model | : Twingo I (C06) |
| bouwjaar | : 03/1993-08/2007 |
| Past op model | : TWINGO I (C06_) |
| Past op bouwjaar | : 03/1993 - 09/1999 |
| Motor | : 1.2 |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 700 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 690 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 763,51 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





