Eibach B12 Pro-Kit, Saab 9-5 (YS3E) 1.9 TiD, 2.2 TiD, 2.3 Turbo, 2.3 t BioPower 03/2002 -, Max vooraslast 1Electronische demping wordt gedeactiveerd kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-78-002-02-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Saab |
| model | : 9-5 (YS3E) |
| bouwjaar | : 10/1997- |
| Past op model | : 9-5 (YS3E) |
| Past op bouwjaar | : 03/2002 - |
| Motor | : 1.9 TiD, 2.2 TiD, 2.3 Turbo, 2.3 t BioPower |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1Electronische demping wordt gedeactiveerd kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1050 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 978,89 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





