Eibach B12 Pro-Kit, Saab 9-5 (YS3E) 2.0, 2.0 T, 2.0 T Biopower, 2.0 t, 2.0 t BioPower, 2.3 Turbo, 2.3 t, 3.0 TiD, 3.0 V6t 10/1998 -, Max vooraslast 1Electronische demping wordt gedeactiveerd kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm, ab Fahrgestellnummer YS3ES55CD2 ->
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-78-002-02-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Saab |
| model | : 9-5 (YS3E) |
| bouwjaar | : 10/1997- |
| Past op model | : 9-5 (YS3E) |
| Past op bouwjaar | : 10/1998 - |
| Motor | : 2.0, 2.0 T, 2.0 T Biopower, 2.0 t, 2.0 t BioPower, 2.3 Turbo, 2.3 t, 3.0 TiD, 3.0 V6t |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1Electronische demping wordt gedeactiveerd kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1050 kg |
| Notes | : ab Fahrgestellnummer YS3ES55CD2 -> |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 978,89 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





