Eibach B12 Pro-Kit, Seat ALTEA (5P1) 1.6 TDI, 1.8 TFSI, 1.9 TDI, 2.0 FSI, 2.0 TDI, 2.0 TDI 16V, 2.0 TFSI 04/2006 -, Max vooraslast 1120 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm, 50mm veerpootdiameter,
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-81-007-03-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Seat |
| model | : Altea (5P) |
| bouwjaar | : 06/2004- |
| Past op model | : ALTEA (5P1) |
| Past op bouwjaar | : 04/2006 - |
| Motor | : 1.6 TDI, 1.8 TFSI, 1.9 TDI, 2.0 FSI, 2.0 TDI, 2.0 TDI 16V, 2.0 TFSI |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1120 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 998 kg |
| Notes | : 50mm veerpootdiameter, |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 888,14 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





