Eibach B12 Pro-Kit, Seat ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 FSI, 1.8 TFSI, 1.9 TDI, 2.0 TDI 10/2006 -, Max vooraslast 1120 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm, 55mm veerpootdiameter,
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-81-007-06-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Seat |
| model | : Altea (5P) |
| bouwjaar | : 06/2004- |
| Past op model | : ALTEA XL (5P5, 5P8) |
| Past op bouwjaar | : 10/2006 - |
| Motor | : 2.0 FSI, 1.8 TFSI, 1.9 TDI, 2.0 TDI |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1120 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1050 kg |
| Notes | : 55mm veerpootdiameter, |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 888,14 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





