Eibach B12 Pro-Kit, Seat AROSA (6H) 1.0, 1.4, 1.4 TDI, 1.7 SDI 08/1997 - 06/2004, Max vooraslast 810 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 20-25 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-81-013-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Seat |
| model | : Arosa (6H) |
| bouwjaar | : 06/1997-09/2000 |
| Past op model | : AROSA (6H) |
| Past op bouwjaar | : 08/1997 - 06/2004 |
| Motor | : 1.0, 1.4, 1.4 TDI, 1.7 SDI |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 810 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 690 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 20-25 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 791,34 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





