Eibach B12 Pro-Kit, Seat IBIZA III (6K1) 1.8 T 20V Cupra, 1.9 SDI, 1.9 TDI 08/1999 - 02/2002, Max vooraslast 900 kg, Verlaging vooras ca 25 mm, Verlaging achteras ca 20-25 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-81-001-02-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Seat |
| model | : Ibiza III (6K2) |
| bouwjaar | : 08/1999-02/2002 |
| Past op model | : IBIZA III (6K1) |
| Past op bouwjaar | : 08/1999 - 02/2002 |
| Motor | : 1.8 T 20V Cupra, 1.9 SDI, 1.9 TDI |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 900 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 810 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 25 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 20-25 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 820,38 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





