Eibach B12 Pro-Kit, Seat IBIZA IV (6L1) 1.2, 1.2 12V, 1.4 16V, 1.6, 1.6 16V 02/2002 - 11/2009, Max vooraslast 860 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 20-25 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-81-005-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Seat |
| model | : Ibiza IV (6L) |
| bouwjaar | : 03/2002-05/2008 |
| Past op model | : IBIZA IV (6L1) |
| Past op bouwjaar | : 02/2002 - 11/2009 |
| Motor | : 1.2, 1.2 12V, 1.4 16V, 1.6, 1.6 16V |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 860 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 860 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 20-25 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 791,34 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





