Eibach B12 Pro-Kit, Seat IBIZA V SPORTCOUPE (6J1, 6P5) 1.0, 1.0 TSI, 1.2, 1.2 TSI, 1.2 TDI, 1.4, 1.4 TSI, 1.4 TDI, 1.6, 1.6 TDI 05/2009 -, Max vooraslast 860 kg, Verlaging vooras ca 25 mm, Verlaging achteras ca 25 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-81-010-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Seat |
| model | : Ibiza V (6J) |
| bouwjaar | : 06/2008- |
| Past op model | : IBIZA V SPORTCOUPE (6J1, 6P5) |
| Past op bouwjaar | : 05/2009 - |
| Motor | : 1.0, 1.0 TSI, 1.2, 1.2 TSI, 1.2 TDI, 1.4, 1.4 TSI, 1.4 TDI, 1.6, 1.6 TDI |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 860 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 840 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 25 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 25 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 820,38 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





