Eibach B12 Pro-Kit, Seat IBIZA V ST (6J8, 6P8) 1.0, 1.0 TSI, 1.2, 1.2 TSI, 1.2 TDI, 1.4, 1.4 TSI, 1.6, 1.4 TDI, 1.6 TDI 03/2010 -, Max vooraslast 940 kg, Verlaging vooras ca 25 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-81-010-02-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Seat |
| model | : Ibiza V (6J) |
| bouwjaar | : 06/2008- |
| Past op model | : IBIZA V ST (6J8, 6P8) |
| Past op bouwjaar | : 03/2010 - |
| Motor | : 1.0, 1.0 TSI, 1.2, 1.2 TSI, 1.2 TDI, 1.4, 1.4 TSI, 1.6, 1.4 TDI, 1.6 TDI |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 940 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 840 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 25 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 820,38 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





