Eibach B12 Pro-Kit, Seat LEON (1M1) 2.8 Cupra 4, 1.9 TDI Syncro 02/2001 - 06/2006, Max vooraslast 1050 kg, Verlaging vooras ca 20-25 mm, Verlaging achteras ca 20 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-81-003-05-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Seat |
| model | : Leon I (1M) |
| bouwjaar | : 01/2000-08/2005 |
| Past op model | : LEON (1M1) |
| Past op bouwjaar | : 02/2001 - 06/2006 |
| Motor | : 2.8 Cupra 4, 1.9 TDI Syncro |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1050 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1070 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 20-25 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 20 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 924,44 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





