Eibach B12 Pro-Kit, Seat LEON ST (5F8) 2.0 Cupra 10/2013 -, Max vooraslast 1070 kg, Verlaging vooras ca 15 mm, Verlaging achteras ca 10 mm, 55mm veerpootdiameter, Voor modellen met ONAFHANKELIJKE achterwielophanging
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-79-010-06-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Seat |
| model | : Leon III (5F) |
| bouwjaar | : 11/2012- |
| Past op model | : LEON ST (5F8) |
| Past op bouwjaar | : 10/2013 - |
| Motor | : 2.0 Cupra |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1070 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1075 kg |
| Notes | : 55mm veerpootdiameter, Voor modellen met ONAFHANKELIJKE achterwielophanging |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 15 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 10 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 924,44 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





