Eibach B12 Pro-Kit, Seat TOLEDO III (5P2) 1.4 16V, 1.6, 2.0 FSI 10/2004 - 05/2009, Max vooraslast 1022 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm, 55mm veerpootdiameter,
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-81-008-02-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Seat |
| model | : Toledo III (5P) |
| bouwjaar | : 09/2004- |
| Past op model | : TOLEDO III (5P2) |
| Past op bouwjaar | : 10/2004 - 05/2009 |
| Motor | : 1.4 16V, 1.6, 2.0 FSI |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1022 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1050 kg |
| Notes | : 55mm veerpootdiameter, |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 889,35 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





