Eibach B12 Pro-Kit, Seat TOLEDO III (5P2) 1.8 TFSI, 2.0 FSI, 2.0 TFSI, 1.9 TDI, 2.0 TDI, 2.0 TDI 16V 04/2004 - 05/2009, Max vooraslast 1120 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm, 50mm veerpootdiameter,
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-81-008-03-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Seat |
| model | : Toledo III (5P) |
| bouwjaar | : 09/2004- |
| Past op model | : TOLEDO III (5P2) |
| Past op bouwjaar | : 04/2004 - 05/2009 |
| Motor | : 1.8 TFSI, 2.0 FSI, 2.0 TFSI, 1.9 TDI, 2.0 TDI, 2.0 TDI 16V |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1120 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1050 kg |
| Notes | : 50mm veerpootdiameter, |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 889,35 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





